1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

اسباب بازی جدید برای طوطی

اسباب بازی توپ برای طوطی

اسباب بازی جدید برای طوطی

همیشه پیش از انکه اسباب بازی جدیدی را به طوطی خود بدهید مدتی با آن جلوی طوطی بازی کنید خصوصا در طوطی های اهلی حس حسادت و کنجکاوی انها را بیشتر می کند تا آن وسیله را کشف و نسبت به آن مالکیت پیدا کنند. به این صورت طوطی هایی که از وسائل جدید می ترسند و با احتیاط بیشتری با لوازم جدید روبرو می شوند هم راحت تر با اشیا جدید کنار خواهند امد همچنین کمتر علاقه نشان می دهند که خود را با خراب کردن لوازم شخصی و ضروری شما سرگرم سازند.

مانند مواقعی که با کامپیوتر و نوت بوک یا گوشی موبایل کار می کنید و طوطی انرا وسیله ای جدانشدنی از شما می پندارد و متوجه مهم بودن آن وسیله شده و به آن علاقه مند می شود

یادم میاد طوطی خاکستریم با تمام قدرت و خشم سعی می کرد کلیدهای روی کامپیوترم را ازجا دربیاورد و خراب کند زیرا متوجه میشد من به آن اهمیت می دهم و بهش وابسته هستم ! نباید طوطی در چنین شرایط روحی قرار گیرد مانند شخصی که بهش خیانت شده ازرده و عصبی می شود.

پس مانند کودک انسانی که شمارا در حال گیم بازی کردن می بیند و به سختی و با اسرار می کوشد تا مثل شما دسته کنترل بازی را در دست بگیرد اما شما دسته ای که به دستگاه کنسول بازی وصل نیست را در اختیارش قرار می دهید! رفتار کنید.

از سری دست نوشته های امید شایگان

این نمونه ای از مطالبی است که در کتاب خود خواهم نوشت البته همراه ویرایش ویراستاری کامل انطور که درخور یک کتاب باشد

این کتاب را طوری خواهم نوشت که به زبان های مختلف برگردان شود

رابطه بچه با طوطی

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top