1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

اسباب بازی های مفید و ضروری

اسباب بازی های مفید و ضروری برای سرگرم کردن کاسکو

انتخاب اسباب بازی طوطی

یکی از اسباب بازی هایی که خطری ندارد و برای کاسکو مفید هم هست میوه درخت کاج (تازه سبز باز نشده که روی درست است)، زیرا جویدن میوه درخت کاج از رشد بیش از حد منقار جلو گیری می کند و سرگرمی خوبی هم می باشد اما باید انرا خوب بشوئید تا الوده نباشد.
هیچ وسیله جدیدی را به یکباره به کاسکو نزدیک نکنید ممکن است باعث ترس در او بشود.
میبایست برای کاسکو هر چند روز یکبار شاخه ای از درختان میوه یا چنار و بلوط و... فراهم سازید تا خود را با ان مشغول بازی کند و با کندن پوست شاخه مواد مورد نیاز مهم بدن را هم به دست بیاورد فقط دقت داشته باشید شاخه درخت مورد نظر سمی نباشد.
طوطیها بیشتر به بالا و پایین رفتن از شاخه ها علاقه دارند یعنی خزیدن .طوطییان در خزیدن و عملیات اکروباتیک تبحر خاص دارند طوطی هایی که مانند کاسکو دم کوتاهی دارند استقامت چندانی در پرواز ندارند در عوض بهتر شاخه ها و...را بالا پایین میکنند.
این جانور با شعور را نباید همیشه در قفس نگاه ومحبوس ساخت و بلکه بایستی وسایل اشتغال طوطی را در خارج از قفس فراهم ساخته و در جهت امورشش کوشید.

دقت کنید که از هر وسیله ای استفاده نکنید گاه چند دقیقه که شما حواستان نیست و یک طناب باریک که در قفس اویزان کرده اید کاسکو هنگام بازی کردن باهاش دور گردنش و پروبالش پیچیده و به همین سادگی باعث تلف شدن و خفگی طوطی شما می شود.

اسباب بازی ها باید استاندارد باشند تا به سادگی از بین نروند و محکم باشند تا پاره و یا خطر افرین نشوند.

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top