1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

درگیری مرگبار ۲ دوست بر سر طوطی

درگیری مرگبار دو دوست برسر یک طوطی سخنگو

درگیری مرگبار ۲ دوست بر سر طوطی

اختلاف ۲ جوان بر سر یک طوطی به درگیری شدیدی بین آنان تبدیل و موجب قتل یکی از آنها شد.
روز 14 اردیبهشت‌ماه امسال پیكر نیمه جان جوانی 30ساله به نام مجتبی به بیمارستانی در جنوب تهران منتقل شد. او از ناحیه گردن به‌شدت مجروح و دچار خونریزی شدیدی شده بود. در این میان راننده خودروی پژو مشكی رنگی كه این جوان را به بیمارستان انتقال داده و گریخته بود، دستگیر شد.

همزمان با دستگیری این جوان از بیمارستان خبر رسید محمدرضا به‌دلیل شدت جراحات وارده روی تخت بیمارستان جان باخته است. در چنین شرایطی راننده پژو به دادسرای امور جنایی منتقل و از سوی جمشیدی، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تحت بازجویی قرار گرفت. او گفت: نیمه شب بود كه در خانه مان صدای داد و فریاد شنیدم. وقتی از اتاقم بیرون آمدم مجتبی را دیدم كه سر و صورتش خون‌آلود بود و ظاهراً او با برادرم درگیر شده بود.

من او را سوار خودروام كردم و به بیمارستان رساندم و خیلی زود از آنجا بیرون آمدم. اظهارات این جوان نشان می‌داد برادرش علیرضا عامل قتل مجتبی است. او بعد از این جنایت به مكان نامعلومی گریخته بود و بررسی سوابقش نشان می‌داد او بارها به اتهام سرقت و زورگیری بازداشت شده و یك هفته پیش از جنایت با قرار وثیقه آزاد شده بود.

در چنین شرایطی تجسس‌ها در این‌باره ادامه یافت تا اینكه چند روز قبل كارآگاهان جنایی علیرضا را همراه با فرد سابقه‌دار دیگری به نام حامد در خانه‌ای واقع در كرج دستگیر كردند. محمدرضا درباره انگیزه‌اش از ارتكاب این جنایت گفت: 2هفته قبل از حادثه علیرضا یك طوطی به من امانت داد تا اینكه شب حادثه حدود ساعت 11شب سراغم آمد و گفت طوطی را می‌خواهد.

من گفتم طوطی داخل اتاق است و پدر و مادرم خواب هستند و اگر بخواهم آن را بیاورم سر و صدا می‌كند و آنها را بیدار می‌كند. اما محمدرضا اصرار كرد كه برای طوطی مشتری پیدا كرده و آن را می‌خواهد. در این بین با یكدیگر جر و بحث كردیم و درگیر شدیم تا اینكه من با چاقویی كه داشتم ضربه‌ای به او زدم و فرار كردم. ما از كودكی با یكدیگر دوست بودیم و اختلافی نداشتیم و درگیری مان ناگهانی اتفاق افتاد. سرهنگ آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top