1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

مصاحبه با شبکه جهانی Press TV

برنامه تلویزیونی پرندگان سخنگو

مطلبی از آرشیو سال 89 سایت دنیای منقارکج ها

مستندی از پرندگان سخنگو و دنیای طوطی سانان در پرس تی وی پخش شد و اینجانب افتخار حضور در این برنامه را داشتم. خبرنگار می گفت اینطور که متوجه شدیم شما تحولی در نگهداری صحیح طوطی های خانگی در کشور از طریق سایتتان ایجاد کرده اید و خالق مجموعه ای بی نظیر در حرفه خود هستید.(دنیای منقارکج ها)

پرس تی‌وی (Press TV) سومین شبکه تلویزیونی وابسته به صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و اولین شبکه خبری تلویزیونی انگلیسی‌زبان ایرانی است.

پرس تی‌وی با بودجه ۲۵ میلیارد تومانی در ۱۷ تیر ۱۳۸۶ با حضور محمود احمدی نژاد افتتاح شد. پرس تی‌وی پس از مدت‌ها پخش آزمایشی برنامه‌ها از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقهٔ روز ۱۱ تیر ۱۳۸۶ (۳ ژوئیه ۲۰۰۷) به وقت تهران به طور رسمی پخش برنامه‌های خود را شروع کرد.

پایگاه اصلی این شبکه در تهران است. این شبکه خبرنگاران مقیم بسیاری در نقاط استراتژیک و مهم جهان مستقر کرده‌است. پرس تی‌وی دارای ‪ ۴۰۰‬کارمند در داخل ایران و ‪ ۲۶‬خبرنگار محلی در شهرهای مهم جهان از جمله اورشلیم، نیویورک و واشنگتن است.
 

نتیجه مصاحبه:

این بهترین مصاحبه من بود که تا بحال انجام دادم واقعا در سطح خیلی خوبی صورت گرفت فکر می کنم به خاطر خبرنگار حرفه ای بود و دوم اینکه امادگی بهتری نسبت به همیشه داشتم. هر دفعه یا مریض بودم یا کلی مسائل دیگه .... اما اینبار همه چیز عالی بود.

قرار نیست دنیا پرنده فروشی کوچک منو ببینه بلکه مهم ارمان ها و اهداف منه که همگی در راستای به حقیقت پیوستن هستند اینکه به عنوان یک طوطی شناس و نه پرنده فروش مطرح باشم هدف اصلی من بوده

ساعت پخش برنامه ۸ شب یکشنبه خرداد 1389

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top