1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

پلیس کلمبیا یک طوطی را به جرم همکاری با قاچاقچی ها دستگیر کرد

پلیس و طوطی امازون پیشانی زرد

روزنامه ال هرالدو خبر داد، پلیس کلمبیا در شهر بارانکوئیلا (Barranquilla) یک طوطی را به خاطر کمک به تعدادی قاچاقچی مواد مخدر و دزد برای فرار از دست پلیس بازداشت کرد.

خبرگزاری آلمان از بوگوتا گزارش داد، این حادثه روز چهارشنبه و زمانی روی داد که حدود 300 افسر پلیس به خانه‌ای که شکایت‌های متعددی علیه آن طرح و محل اختفای دزد و قاچاقچی‌ها معرفی شده بود، حمله کردند.

زمانی که افسران پلیس به این خانه رسیدند، صدایی را شنیدند که پشت سر هم فریاد می‌زد: "بدو، بدو وگرنه گربه می‌گیردت!" آنها لورنزو (Lorenzo) را پیدا کردند، یک طوطی که آموزش دیده بود تا به ساکنان این خانه هشدار دهد چه کسی به خانه وارد شده است. همه کسانی که در این خانه بودند موفق شدند از دست پلیس فرار کنند.

بعد از این جریان،‌ پلیس این پرنده را گرفت و تحویل سازمان حمایت از حیوانات داد. افسران همچنین چهار نفر را بازداشت و 25- چاقوی و 1000 دز ماریجوانا را کشف و ضبط کردند.

ادوس مونوز (Edues Munoz)، افسر پلیس که در این عملیات شرکت داشت به ال هرالدو گفت وقتی این پرنده در حال انتقال با خودرو پلیس بود هم همچنان فریاد می‌زد "بدو، بدو!"

گزارشگران تلویزیونی برای دیدن این طوطی به تاسیسات وزارت محیط زیست کلمبیا در بارانکوئیلا رفتند، جایی که از حیوانات اهلی در آنجا مراقبت می‌شود. وقتی خبرنگاران از او پرسیدند به صاحبان قبلی خود چه می‌گفته است، لونرزو پاسخ داد: بدو، بدو وگرنه گربه می‌گیردت!"

پلیس و طوطی امازون پیشانی زرد

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top