1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

خرید و فروش جوجه کاسکوی چشم سیاه اشتباه بزرگ


خوب دقت کنید هیچ دلیلی نداره که پول بیشتری هزینه کنید برای خرید یک جوجه چشم سیاه به دلایل زیر
1-خطر مرگ و میر جوجه چشم سیاه اونقدر بالا هست که افراد مبتدی تصورش رو هم نمی تونن بکنن
2-حال جوجه چشم سیاه کاملا خوبه اما یکباره با کوچکترین استرسی اسهال می گیره و به سرعت از دست می ره
3- وقتی شما یک جوجه 5 تا 6 ماهه خریدی و شانس اوردی نمرده چه مراحلی رو می گذرونه؟ ابتدا حدود 7 ماه تا 2  سال طول می کشه که قدرت تقلید صداشو به کار بندازه چون ابتدا باید با شما اشنا بشه و وحشی گیری رو کنار بگذاره و اطمینان بکنه تا حرف زدن یاد بگیره  حالا اگر یک چشم طوسی یا چشم سفید خریده بودید هم دقیقا همین مدت زمان طول می کشید پس تا اینجا برد نکردید.
ایا جوجه چشم سیاه از جوجه چشم طوسی یا یک چشم سفید جوان کنجکاو تر و با استعدادتر است؟ خیر شما فقط کافیست یک کاسکویی که می خرید چشم زرد نباشه  تازه حتی اگر چشم زرد بود هم نا امید نشید کاسکوی چشم زرد تنها بدی که داره اینه که دیرتر رام می شه در عوض دنیا دیده تر و با تجربه تره رفاقت نزدیکی رو می تونه ایجاد کنه با صاحبش اگر بتونید دلشو به دست بیارید و حدود یکی دو سال منتو بکشید
استعداد تقلید صدا و قدرت سخنگویی در طوطی خاکستری فقط به کسی که اموزش دهنده است و استعداد فردی خود کاسکو مربوط میشه و هیچ چیز دیگه نمی تونه انچنان تاثیری در حرف بزن شدن کاسکو داشته باشه .
جوجه کاسکوهای چشم طوسی که از ما می خرید به صورت تضمینی اگر به دستورات خیلی ساده من عمل کنید کاملا اهلی و رام و سخنگو خواهند شد جوجه های ما گلچین شده هستند پس لطفا دائما نگید من تو شهرستان جوجه خریدم 400 تومان شما می دی 500 تومان اونها این کاسکوهای زبون بسته رو کیلوئی خرید و فروش می کنند خیلی باید خوش شانس باشید که کاسکوی خوبی بهتون داده باشند و انتخاب کرده باشید. ضمنا خود پرنده فروش هم هر کجای کشور که باشه حتما سر در میاره و جوجه ای مانند جوجه ای که من می فروشم رو با قیمتی بیشتر از این حرفها برای فروش می گذاره.
امیدوارم توجه شده باشید که هیچ دلیلی نداره که زنگ بزنید به من و جوجه کاسکوی 3 ماهه و 5 ماهه بخواهید
بابا من که اینکاره ام اگر خوب بود خوب تو انبارو پر می کردم از چشم سیاه اما می دونم به جز دردسر چیز دیگه ای نداره که یا تو دست مشتری می میره یا حتی تو دست خودم.
ضمنا با خرید جوجه های خیلی کوچک به محیط زیست این پرنده بدبخت هم اسیب می رسونید وقتی شما هی درخواست چشم سیاه می کنید مجبور می شوند تعداد بیشتری چشم سیاه یعنی حدود 3 تا 6 ماهه وارد کنند به این صورت اونی که تو افریقا نشسته جوجه های بیشتری به ایران و سار نقاط می فرسته به همین خاطر مرگ و میر بیشتر میشه به خاطر کم بودن سن کاسکوها به همین دلیل گرونتر هم می شوند ناخوداگاه
اون کسایی که لب مرز هستند که نمی فهمند که اینها خیلی جوان هستند وقتی مرگ و میر کاسکوها رو می بینند بیشتر می ترسند و فکر می کنند انفلانزا و هزار مریضی دیگه دارن !! به همین خاطر مدت بیشتری حیوانات رو سرگردون و اسیر می کنن و گاه تو قرنطینه هی انتی بیوتیک و غیره به خوردشون می دن باز هم تعداد چشم گیری از جوجه های بدبخت می میرن و باعث و بانی همه اینها نادانی های ماست.
باز هم وقتی در مغازه ها هم می رسند معمولا 1 سوم جوجه ها می میرند.

بهترین مورد برای انتخاب یک جوجه کاسکوی چشم طوسی است البته اگر چشم دودی هم مورد بدی نمی تونه باشه اما خوب تقریبا خطرناکه و ارزش ریسک کردن رو نداره دوست دارم از امروز کسی اسم چشم سیاه نیاره و می دونم همینطور هم هست چون تو این مدت 5 ساله به هر انچه گفتم و خواستم رسیدم و خوشحالم وب سایت رسمی طوطی سانان رو مدیریت می کنم و حرفهام تاثیر کافی رو داره و حرفام به جایی میرسن.

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top