1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

مشاوره طوطی سانان

مشاوره خرید طوطی کاسکو مشاوره فروش کاکادو مشاوره بیماری ها

مشاوره در مرکز تحقیقات طوطی سانان

09122430306

88146256

مشاوره در منزل شما تهران : 200000 تومان  در این سرویس همراه مشاوره خدمات لازم نیز ارائه می شوند مثل دستگاه سوهان برقی جهت کوتاه و صاف کردن نوک منقار خراب و یا کج درصورت نیاز اصلاح پر و ناخون ها قفس و جایگاه پرنده نیز بررسی می شوند.

مشاوره در فروشگاه: 40000 تومان که شامل بررسی کامل پرنده و تمامی توضیحات لازم می شود. اگر چنانچه به بیماری مشکوک باشد مثل کبد چرب - فساد پر - پرکور - پارازیت ها و انگل های داخلی یا خارجی - بینایی کم - تنگی نفس و آسم - و سایر بیماری ها و مشکلات رایج شمارا بموقع درجریان قرار خواهیم داد همراه توضیحات کامل تا با انجام اقدامات لازم پرنده را در نهایت سلامت نگهداری کنید.

مشاوره تلفنی: 25000 تومان اگر در شهر خود قصد خرید یک طوطی از یک پرنده فروش را دارید و نیاز به مشورت دارید می توانید از ما کمک بگیرید به این ترتیب که عکس از پرنده گرفته و برای ما از طریق تلگرام ارسال می کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید در انجمن منقارکج ها world-parrot.com/forum ثبت نام کرده در بخش مربوطه موضوعی جدید ایجاد کنید و عکس پرنده تان را انجا قرار دهید انجا نیز فورا پاسخ دریافت می کنید.

مشکلات پر و پرکنی بصورت تخصصی مورد بررسی و درمان قرار خواهند گرفت بدون تجویز هیچ گونه اسپری و داروهای مخربی که اینروزها توسط پزشکان و پرنده فروشان تجویز می گردد ((وفقط جنبه تجاری دارند)) که معمولا مشکلات بیشتری را برای پرنده و صاحبش بوجود می آورند مانند ایجاد حساسیت پوستی در پرنده و تنگی نفس و خراب تر شدن شکل ظاهری و روحی.

مشاوره و درمان عارضه پرکنی:

مهم: پرنده خود را جهت کشیدن پروبال کور یا خراب به پزشکان و پرنده فروشان کم تجربه نسپارید با رعایت نکردن نکات ریز مهم باعث می شوند پرهای طوطی شما پس از کشیده شدن کج و خراب رویش کنند و طوطی کاملا از نظر شکل ظاهری و روحی از بین برود. آنها بدون دقت کافی پرهای خراب ریز که سخت و دور از دسترس هستند را از پوست جدا نمی کنند و باعث می شوند پس از رویش پرنده احساس نارضایتی کند و پرها را کات کرده و بدتر از قبل شود.

کشیدن پرها عوارض زیادی دارد که بسیاری باوجودی که نیازی نیست دست به اینکار آنهم بصورت نادرست می زنند.

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top