1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

بازار خریدوفروش سگ

متنفرم از اینکه یه روز سگ فروش بشم می دونی چرا ؟

اگر لازم باشه دوباره به قدیما برمی گردم و میروم مسافرکشی یا نقاشی اتومبیل که هنوز تخصص دارم انجام می دهم اما سگ خریدوفروش نمی کنم (فروش سگ تحت شرایط خاص به نظرم مجاز هست)

بازار خریدوفروش سگ مثل همیشه بی نهایت داغ است اما روحیه ای کثیف می طلبد کسی که بتوانند و طاقت دیدن سگ هایی را داشته باشد که دائما قربانی هواو حوس مشتری ها می شوند.

روال کار خریدوفروش سگ به این صورت بوده و هست که خانواده یا شخصی نا اگاه اقدام به خرید سگی می کند پس از مدتی متوجه عدم توانایی در نگهداری می شود و انرا یا بفروش می رساند و یا به افرادی که صلاحیت نگهداری ندارند واگذار و یا حتی در خیابان رها سازی می کنند.

انها خیلی ساده سگ را ازخود جدا می کنند اما سگ آشفته خاطر می شود دقیقا مثل کودکی که می بیند خانواده اش او را به غریبه ای داده و دور می شوند.

واقعا چطور ممکنه انسان اینقدر پست باشد همه چیز را قربانی حوس خود می کند

اتفاقا اینها همان هایی هستند که ادعا می کنند سگ وفادار است و گربه بی چشم و روست !

دقیقا این گونه افراد از خلق و خوی گربه بیزارند زیرا گربه نوکر و بنده انسان نمی شود و روحیه بیمارگونه صاحب سگ را ارضا نمی کند

بیشتر مشکل من با اون دسته خانواده هایی است که با گذر از یک پرنده فروشی یکباره خریدی احساسی برای کودک خود انجام می دهند  سگ را بعنوان اسباب بازی به منزل می ببرند و پس از یک هفته حیوان را پس می زنند ضمنا دچار ضرر مالی زیادی نیز می شوند چون معمولا سگ پس گرفته نمی شود و یا به یک پنجم قیمت مرجوع می شود.

و باز انهایی یک درجه پست تر هستند که اصلا بحث مالی موضوع هم مطرح نیست و سعی دارند به هر طریق ممکن فقط دل فرزند خود را شاد کنند بدون درک و در نظر گرفتن این نکته که موجود زنده باهوشی مثل سگ اسباب بازی نیست.

دسته بعدی انسان هایی هستند که سگ را فقط به جهت فخر فروختن و نمایش به دیگران دست می گیرند انها عاشق اینند که به سایرین بفهمانند اندازه حقوق یک ماه یک خانواده متوسط یا فقیر در هفته خرج سگشان می کنند اینها نیز علاقه ای دروغین به حیوان دارند و تنها زیبایی و اصالت و به اصطلاح باکلاسی حیوان برایشان مطرح است تا بهتر بتوانند به فسق و فجوراتشان بپردازند.

دسته بعدی که اندکند انسان هایی نرمال هستند مثلا سگی را از جایگاه نگهداری سگ های بی سرپرست گرفته و حتی بدون توجه به زیبایی ظاهری یا نزاد حیوان سرپرستی اش را می پذیرند اینها انسان هایی بسیار نیک و بزرگند.

کاش علاقه مندان قبل از خرید سگ کمی بیشتر تحقیق می کردند و شرایط را بیشتر بررسی می کردند...

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top