1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

تلاش بی سرانجام یک عده دلال برای بد جلوه دادن دنیای منقارکج ها

جوجه شاه طوطی ساوه

 

سلام امروز روحیه خوبی گرفتم وقتی یکی از دوستانم بهم خبری داد که ... چند نفر آدم علاف و بیکار و حسود این عکس که مربوط به آگهی اخیر فروش جوجه شاه طوطی پرورشی منزلی واقع در ساوه در سایت ما بود را در شبکه لاین موبایل قرار داده دور هم سعی کردن از متن اگهی ما ایراد بگیرند یا بهقول خودشان مسخره کنند اول بهشون می گیم هرچه می خواهد دل تنگتان بگویید این کارها باعث نمی شود به گرد پای ما برسید.

بعضی افراد سعی می کنن حتی از متن آگهی های ما ایراد بگیرند خیلی انگیزه زیادی پیدا می کنم واقعا از همه کسانی که ناخواسته باعث تبلیغات برای من در شبکه های اجتماعی می شوید تشکر می کنم.

- زیر بعضی کلمات خط قرمز کشیده اند که چی مثلا چجور ایرادی توانسته اند از این متن بگیرند؟ 

- تعداد 3 جوجه شاه طوطی که سنشون اون زمان دقیقا زیر 4 ماه بود و تازه دانخور شده بودند بی نهایت هم صاف و زیبا و اهلی بودن این کجاش خط کشیدن داره ؟

- زیر آب و هوای گرم خط کشیده که باز معلوم نیست منظورش چیه شما متوجه می شوید؟ خوب آب و هوای منزل همیشه مناسب و گرمه و پرنده زودتر بلوغ میشه 

ریش (طوق) دور گردنشان نمایان شده  اینم که دیگه واضح اگرم از کلمه ریش ایراد گرفته که باید بدونه این یک اصطلاح که خصوصا تو سایر کشورها زیاد بجای طوق بکار میره

اگر کسی تشخیص داد در متن اگهی ها و یا حتی در مطالب علمی و آموزشی سایت ما ضد و نقیضی وجود دارد همینجا مطرح کنه استقبال و تبادل نظر خواهیم کرد.

اما متاسفانه درد اون ادمها این چیزها نیست وقتی می بینند مثل این اگهی 3 جوجه شاه طوطی پس از اگهی طی مدت 24 ساعت فروخته می شوند یا اعتبار مارو می بینند سعی می کنند مارو در جمع دوستانی که مثل خودشان هستند خراب کنند اما واقعا نمی دانند که حتی اگر به من فحاشی کنند هم باز به نفع ما تمام خواهد شد.

جهت مشاهده اگهی یاد شده اینجا را گزین کنید


فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top