1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

پرنده ای عجیب و ناشناس در دستان من

پرنده سبز رنگ

یکی از دوستانم اقای ن.ی که خیلی دوستش دارم دائما بصورت قانونی از چند کشور ترکیه - تایلند و... پرندگان و حیوانات خاص را با مدارک کامل وارد کشور می کند و به من و باغ وحش ها می سپارد دیشب پرنده ای آورد که کمی حالش بد بود داد به من تا بهشرسیدگی کنم امروز حالش کاملا خوب شد جهت سروحال کردن و ایجاد بهبودی از گرده گل + محلول آب عسل + قطره مولتی ویتامین دکترکلودر استفاده کردم.

این پرنده زیبا جنس ماده است و نرش فوق العده باشکوه و زیباتر است با رنگهای زیباتر.

جالب بدونید قیمت این جفت سه میلیون تومان معامله شده اند.

این دوستم یک بار دوسال قبل شیطنت کرد  یک بچه ببر رو از بانکوک سعی کرد در یک چمدان باخودش بدون مجوز به تهران بیاورد که پلیس متوجه شد داخل چمدان همراه یک عروسک ببر یک ببر واقعی زنده نیز وجود دارد !! که دردسرهای فراوانی برای او به همراه داشت...

لازم به ذکر است این دوستم قبلا نیز ببر با مجوز به سفارش باغ وحش تهران آورده بود که مدیر سابق باغ وحش حساب ببر را تسویه نکرد  تازگی در دادگاه موفق شد رای دادگاه را مبنی بر اینکه باغ وحش باید مانده حساب خود را با اقای ن.ی بدهد کسب کرد طبق مستندات ...

اما باغ وحش مدعی است این ببر از ابتدا مبتلا به بیماری سرع بوده و مدتی قبل روی شاخه درخت مشغول چرت زدن روزانه بوده که متاسفانه با تشدید بیماری به داخل حوض آبتنی می افتد و کارکنان و خدمه باغ وحش نیز در بیرون کشیدن این ببر از داخل آب و نجاتش بسیار دیر عمل می کنند و متاسفانه ببر تلف می شود.

حالا باغ وحش تاکسیدرمی ببر خشک شده را فقط بازگردان می کند آنهم با این شرط که اقای ن.ی کل هزینه انجام تاکسیدرمی را شخصا به باغ وحش بپردازد !

درحالی که ببر را سلامت تحویل گرفته بودند و پس از چند سال مدعی شده اند حیوان بیمار بوده

 

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top