1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

پودر پیشگیری از مرگ و میر جوجه طوطی ها

داروهای پرندگان زینتی سرماخوردگی طوطی ویتامین طوطی

پودر پیشگیری از تلفات جوجه طوطی

با مصرف این پودر در غذای جوجه طوطی یا در دسترس والدین قرار دادن مثل ریختن در آبخوری یا مقداری در خوراکی ها, آنزیم هایی که برای مراحل رشد جوجه طوطی نیاز است و در بزاق والدین نیز بطور معمول وجود دارد همراه مقدار کم آنتی بیوتیک های ضعیف که از بیماری های احتمالی پیشگیری می کنند وجود دارد که خصوصا مصرف آن برای جوجه هایی که بصورت دستی پرورش می یابند لازم و ضروری است. 

کاربرد: این پودر خوراکی باعث بهبود وضعیت عمومی در پرندگان می گردد ، بویژه در شرایط حساس و بحرانی مثل دوران تولید مثل و جوجه های تازه متولد شده که فوق العاده به اسهال حساس می باشند .گونه های هدف : قناری ، انواع نژادهای طوطی ، مرغ عشق ، فنچ ، مرغ مینا و سایر پرندگان زینتی .

میزان و نحوه مصرف: در طی روزهای اول زندگی جوجه : 5 گرم برای هر یک کیلوگرم غذای خمیری (سرلاک) یا غذاهایی که بطور معمول در این دوران به جوجه داده می شود برای 5 روز اول زندگی .

برای پرندگان بالغ : 10 گرم برای یک لیتر آب آشامیدنی به مدت 5 روز متوالی

گونه های مورد هدف: طوطی ، قناری ، کبوتر ، توکان ، مینا ، فنچ و سهره ، ماکیان زینتی و دیگر پرندگان زینتی .

قیمت این محصول: 50 هزار تومان می باشد

ترکیبات: شامل 3 داروی ترکیب شده مفید و ضروری

که توضیحات این سه دارو را در زیر مشاهده می کنید:

1- OROPHARMA ORO-DIGEST 

اوروفارما اورو – دایجست، با جلوگیری از چسبندگی باکتری های بیماری زا به دیواره روده ها، باعث جلوگیری از به وجود آمدن اسهال و یا درمان آن می گردد.

برخی از باکتریهای موجود در دستگاه گوارش پرنده برای جذب بهتر مواد غذایی از دیواره روده ها ضروری می باشند. ولی برخی از دیگر باکتریهای داخل دستگاه گوارش پاتوژن بوده و می توانند در مواردی مانند استرس بیماری زا شوند .

تجویز آنتی بیوتیک باعث کشته شدن هر دو دسته باکتری ها می گردند ولی استفاده از این محصول ضمن حفظ فلور طبیعی روده مانع چسبیدن باکتری های مضر به دیواره روده می گردد.

ترکیبات: دکستروز منوهیدرات تفاله سیب تفاله مرکبات میوه مواد معدنی Fructo oligosaccharides

2- OROPHARMA PROBI-ZYME

اوروپروفارما پروبی – زیم، ترکیبی از پروبیوتیک و آنزیم های گوارشی می باشد. این مکمل غذایی باعث افزایش فلور طبیعی روده می گردد که باعث افزایش جذب مواد غذایی از روده ها می شود. همچنین آنزیمهای موجود در این کالا باعث هضم و جذب بهتر مواد غذایی مورد استفاده توسط پرندگان مانند گندم، ارزن و سایر مواد غذایی می گردد

ترکیبات: Fungal amylase Acid stable protease Fungal protease Cellulase Amyloglucosidase Lactobacillus reuteri Lactobacillus fermentum 

3- TABERNIL CRIA

ترکیبی مفید و موثر از مواد طبیعی و کلیه ویتامین های مورد نیاز می باشد که در پرندگان و بویژه جوجه ها برای رفع اسهالهایی که در چند روز اول تولد روی می دهد استفاده می شود .

ترکیبات: MILK AND GAIRY PRODUCTS - OIL AND FATS - VITAMIN A , B1, B6, B12, C, E - ANTIOXIDANT

ویژگیها: تابرنیل سریا یک ترکیب از مواد طبیعی می باشد که قادر است پرندگان را در بهترین شرایط ممکن نگهدارد ، بدین صورت که مقاومت طبیعی بدن پرندگان را در حالتهای بحرانی افزایش می دهد ، از قبیل دوران تولید مثل و جوجه در آوری و نیز در جوجه های تازه متولد شده که دچار اسهال می باشند . این ترکیب دارای ویتامین A ، B1 ، B6 ، B12 ، C و E می باشد.

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top