1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

امید شایگان و پالم کاکاتو

امید شایگان و پالم کاکاتو

امید شایگان و جوجه پالم کاکاتو

باتشکر از رضا عیسی زاده عزیزم که این پالم زیبا را که اسمش را قارون گذاشته اند , در اختیار بنده قرار دادند تا هنگام ضبط برنامه 40 دقیقه ای بانام: به دنبال کسب و کار که از شبکه 5 بزودی پخش خواهد شد کامل تر و بهتر ظاهر شوم. همچنین نباید فراموش کنم یک بار دیگر از خانواده محترم جماشی بابت امانت دادن 3 پرنده جوجه ملوکان - جوجه کاکاتو - جوجه آمازون تشکر کنم و در آخر از اقای علیرضا بابت جوجه اکلکتوس ماده ای که ایشان هم امانت دادند تا جلو دوربین تکمیل ظاهر شویم.

نام برنامه: بدنبال کسب و کار 

کارگردان: دوست بسیار خوبم آقای فرید محمد ملکیان که پس از آشنایی باما مشتری مان هم شده اند

مجری برنامه: آقای امیر جولائی

توضیحاتی پیرامون این برنامه تلویزیونی: موضوع این برنامه معرفی کارآفرینان برتر است و گپ و گفتی با آنان انجام می شود هر بار به سراغ یک کار آفرین خواهند رفت دهمین یا یازدهمین برنامه مطعلق به ماست.

جهت ابهام زدائی و شفاف سازی عرض شود که به  این دلیل سراغ بنده آمدند چون موفق شدم بدون سرمایه مالی آنچنانی و تنها از راه ایجاد یک وبلاگ 11 سال قبل موفق به کسب درامد و گسترش دادن آن شدم و از بابت ایده پردازی و تولید کالاهایی با کیفیت بالاتر از نوع خارجی و سودرسانی که به اداره پست کشور داشته ام و همچنین ایجاد شغل برای سایر افراد مانند خیاط ها و ... بعنوان یک شخص فوق فعال دراین برنامه دعوت شدم.

اما خودم شخصا دلیل اینکه در مرکز توجه ها قرار گرفتم را این نکته می دانم که از قدم نخست مجموعه را بعنوان یک مرکز و مرجع آموزشی راه اندازی کردم و در این راه هرچه در رابطه با طوطی ها می دانستم را از قدیم در وبلاگ و حالا در این سایت درج کردم و هرگز بیکار یا کمکار نبوده ام مثل حالا که بزودی کتاب زندگی با طوطی را منتشر خواهیم نمود.

 


فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top