1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

پاسخ به انتقادات

این بخش تازگی راه اندازی شده شما می توانید در اینجا انتقادهای مخرب یا سازنده داشته باشید

لطفا انتقاد خود را از طریق انجمن یا ارسال ایمیل یا sms به گوش ما برسانید.

کسانی که از قدیم سایت مارا دنبال می کردند شاهد هستند که یکی از رموز موفقیت های ما این بوده که حرف کسی را سانسور نکردیم چون به خودمان و عملکردمان ایمان داریم


ایمیل: Mohsen Saraei

واقعا چقدر تاسف آوره افرادی در ایران ادعای علم و آگاهی در مورد پرندگان دارند که از نظر من در حد همان کفتربازهای ایرانی هستند. من به عنوان یک محقق طوطی سانان اگر می توانستم 100 میلیون بدهم تا سایت شما را پلمپ کنند حتما اینکار را می کردم!
شما به جای ذکر فرایض عجیب و غریب و انتشار هر آنچه به ذهنتان می رسد همچون ترجمه google translate ای و بسیار بچه گانه و مبتدی کتب خارجی و توهین به ایرانی های خارج رفته و داستان بافتن بشینید داخل همان دخمه ای که هستید و کرم ابریشمتان را میل بفرمایید.

Omid shayegan: 

ببخشید اگر چیزهایی که می نویسم براتون دردناک واقع شده اند 
با سپاس از اینکه بازدیدکننده سایت ما هستید اما مطالب سایت منقارکج ها ترجمه به قول شما گوگل ترنسلیتی نیستند بلکه دست نوشته و حاصل تجربیات و تحقیقات خودم هستند.
شما نیز به عنوان یک محقق به ما نشان دهید که تابحال چه چیز از دنیای این مخلوقات کشف یا آموخته اید ؟ ایا کار مفیدی انجام داده اید ؟
ممنون
ضمنا صد میلیون تومان برای شما پول زیادی است برای این مجموعه سود حدودا 45 روز یا 2  ماه کار ماست پس لطفا پولتو زیاد خرج نکن !
 

به نظر می رسد ایشان از بابت مشاهده این متن دلخور شده اند ! 


 

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top