1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

محصولات معتبر نکتون برای پرندگان

nekton-s

NEKTON-S

ترکیبی از مولتی ویتامین برای انواع پرنده

نکتون اس شامل تمام ویتامین ها و نیز با اسیدهای آمینه، مواد معدنی و عناصر کمیاب غنی شده است. تقریبا 90٪ از کل بیماری ها در پرندگان توسط خوراک نامناسب ایجاد می شود.

اطلاعات بیشتر

ویتامین یک عنصر غذایی ضروری است. استفاده از آن موجب بهبود روند سوخت و ساز بدن پرنده وشکست (پروتئین، کربوهیدرات، چربی) در بدن می شود.

NEKTON-S مکملی است که با ترکیب فوق العاده ای که در اختیار پرورش دهندگان قرار می دهد موجب تقویت سیستم دفاعی پرنده در زمان استرس و جابجایی و حمل ونقل مشود و میتواند بهترین گزینه برای دوران /اماده سازی و حتی پرورش باشد.

طریقه مصرف:

برای بهبود باروری توصیه می کنیم که پرورش دهندگان ترکیب NEKTON-S با NEKTON-E ( حدود 3 هفته قبل از جوجه کشی) استفاده نمایند. برای جلوگیری از کمبود مواد معدنی و بهبود ساختار استخوان پرنده، توصیه می کنیم ترکیب NEKTON-S با NEKTON-MSA استفاده شود.
 1گرم از NEKTON- S در 250 میلی لیتر آب یا یک گرم در  100 گرم غذای تخم مرغی.

1گرم: قاشق موجود در قوطی محصول

توصیه: آب آشامیدنی را بصورت روزانه تعویض نمایید و ظروف را ضدعفونی کنید.

شرایط نگهداری: NEKTON-S باید خشک و از دور از نور خورشید در دمای 15 درجه تا 25 درجه سانتی گرادنگهداری شود.
در یخچال نگهداری نکنید.
ترکیب:  

دکستروز، کربنات کلسیم، اسید سیلیسیک

شامل 18 اسید آمینه

مواد افزودنی غذایی به ازای هر کیلوگرم: 6600000 واحد ویتامین A، 10،000 IU ویتامین D3، 6600 میلی گرم ویتامین E، 670 میلی گرم ویتامین B1 (هیدروکلراید تیامین)، 1،680 میلی گرم ویتامین B2 (ریبوفلاوین)، 3،300 میلی گرم اسید پانتوتنیک (پانتوتنات کلسیم-D)، 10،000 میلی گرم نیکوتین، 670 میلی گرم ویتامین B6 (هیدروکلراید پیریدوکسین)، 225 میلی گرم اسید فولیک، 2000 میکروگرم ویتامین B12، 16،670 میلی گرم ویتامین C (L (+) - اسید اسکوربیک)، 1،330 میلی گرم ویتامین K3 (بیسولفیت menadione سدیم)، 30،000 میکروگرم بیوتین، 3،000 میلی گرم آهن (آهن-II-سولفات)، 1،220 میلی گرم روی (سولفات روی)، 1،250 میلی گرم منگنز (اکسید منگنز)، 250 میلی گرم مس (II سولفات-)، 100 میلی گرم ید (کلسیم یودیت)

قیمت: 


nekton-e

NEKTON-E

ترکیبی برای پرورش پرندگان

NEKTON-E یک خوراک مکمل  شامل ویتامین E 

 نکتون ای کمک می کند  به محافظت از غشای سلولی، پاکسازی متابولیت، تولید هورمون ها و توابع عضلانی. علاوه بر این، NEKTON-E در درجه اول  باروری حیوانات را بهبود می بخشد، باعث افزایش شانس میزان بقای جنین و زنده ماندن جوجه جوان است. NEKTON-E نیز متابولیسم سلولی کل بدن را افزایش  می دهد  و دارای یک اثر مثبت بر وضعیت ایمنی بدن است.
NEKTON-E محلول در آب است و روزانه در آب آشامیدنی تجویز، و یا  با خوراک نرم مخلوط می شوند. ایده آل در ترکیب با NEKTON-S و NEKTON-MSA.

اطلاعات بیشتر
NEKTON-E دارای اثر مثبت بر متابولیسم سلولی کل بدن، ایمنی و دفاع است. NEKTON-E تضمین کننده حفاظت از غشای سلولی و حفظ زنده بودن سلول ها در بافت بدن است. علاوه بر این، ضدعفونی هر گونه مواد مضر در متابولیسم سلولی، موثر در تنفس سلولی است و نقش مهمی در سوخت و ساز انرژی ایفا می کند. استرس ناشی از گرما، سرما، و غیره، و همچنین به عنوان انگل های روده و بیماری های عفونی نیاز به یک منبع کامل  از ویتامین E دارد. فقدان آن می تواند باعث کاهش باروری، میل جنسی و جوجه ریزی  شود.  در نهایت، کمبود ویتامین E موجب ضعف عضلات (بیماری عضله سفید) و عملکرد قلب و اختلال در سلامت مغز، کبد، غدد جنسی، سیستم عروقی می شود. برای پرورش خزندگان نیز مناسب است.

استفاده NEKTON-E باید حداقل سه هفته قبل از پرورش آغاز شود. لطفا توجه داشته باشید که در پرورش پرنده، استفاده از مکمل ای تا گذاشتن اولیت تخم توسط پرنده توصیه میشود. 

1گرم از NEKTON- E در 250 میلی لیتر آب یا یک گرم در  100 گرم غذای تخم مرغی.

1گرم: قاشق موجود در قوطی محصول

توصیه: آب آشامیدنی را بصورت روزانه تعویض نمایید و ظروف را ضدعفونی کنید.

شرایط نگهداری: NEKTON-S باید خشک و از دور از نور خورشید در دمای 15 درجه تا 25 درجه سانتی گرادنگهداری شود.
در یخچال نگهداری نکنید.

در خزندگان: 0.5 گرم در روز از NEKTON-E به ازای هر کیلوگرم از وزن بدن، در هر مورد به عنوان یک دوره درمان در طی یک دوره از حدود 14 روز.

ترکیب:

شامل 2 اسیدهای آمینه

ترکیب: دکستروز، اسید سیلیسیک

مواد افزودنی غذایی به ازای هر کیلوگرم: 50،000 میلی گرم ویتامین E

قیمت: 


nekton-b-komplex

ویتامین-B-KOMPLEX برای انواع پرنده

استفاده NEKTON-B-KOMPLEX ، تاثیر مثبتی بر بافت عصبی و بهینه سازی تنظیم پروتئین، چربی و سوخت و ساز کربوهیدرات دارد.

کمبود ویتامین B ضروری در بسیاری از اختلالات مانند اختلالات عصبی (خم شدن سر)، افزایش تحریک پذیری، جنبش ناهماهنگ یا اسپاسم آشکار می شود. تغییرات پر غیر طبیعی، اختلال در رشد نیز می تواند بر اثر کمبود ویتامین B باشد.

زمانی که حیوانات تحت فشار و یا بیمار و همچنین زمانی که حیوانات را به با آنتی بیوتیک یا سولفونامیدها درمان می شوند نیاز به افزایش ویتامین B  دارند.

NEKTON-B-KOMPLEX محلول در آب سرد است و می تواند به راحتی از طریق آب آشامیدنی و یا خوراک نرم استفاده شود. ایده آل در ترکیب با NEKTON-S.

اطلاعات بیشتر
NEKTON-B-KOMPLEX با کیفیت بالا و ویتامین ترکیب خاص که حاوی ویتامین های متعددی از ویتامین B کمپلکس است. این مواد لازم برای بدن و حفظ سلامت بخشی در خوراک هستند.

ویتامین های موجود در NEKTON-B-KOMPLEX از اهمیت زیادی برخوردارند و برای فرآیندهای فیزیولوژیکی بدن مفید هستند.

لازم به ذکر است که نکتون ب کمپلکس باید فقط در صورت لزوم استفاده شود.

توصیه تغذیه

 پرندگان کوچک 0.5 گرم در روز (½ قاشق های اندازه گیری) از NEKTON-B-KOMPLEX، گونه پرنده متوسط، به عنوان مثال کبوتر 1 گرم در روز (1 قاشق اندازه گیری) از NEKTON-B-KOMPLEX، پرندگان بزرگ مانند طوطی 1-2 گرم (1-2 قاشق اندازه گیری) از NEKTON-B-KOMPLEX.

عناصر
ترکیب:

دکستروز، اسید سیلیسیک

مواد افزودنی غذایی به ازای هر کیلوگرم:

1،500 میلی گرم ویتامین B1 (تیامین هیدروکلراید)، 3،400 میلی گرم ویتامین B2 (ریبوفلاوین)، 30،000 میلی گرم نیکوتین، 10،000 میلی گرم اسید پانتوتنیک (پانتوتنات کلسیم-D)، 3،400 میلی گرم ویتامین B6 (پیریدوکسین هیدروکلراید)، 8،400 میکروگرم ویتامین B12 ، اسید فولیک 6،000 میلی گرم

قیمت:


nekton-msa

NEKTON-MSA

ترکیب معدنی بسیار موثر برای حیوان خانگی پرندگان، خزندگان و دوزیستان

NEKTON-MSA

یک ترکیب معدنی با کیفیت بالا همراه با ویتامین D3، عناصر اصلی / کمیاب و اسیدهای آمینه است. NEKTON-MSA از قدرت و سوخت و ساز بدن و استخوان، نرمی استخوان جلوگیری می کند، تبدیل مواد معدنی را فعال کمک می کند تا  آسیب های ناشی از کمبود کلسیم را جبران کند. NEKTON-MSA  افزایش نیاز مواد معدنی در پرورش را پوشش می دهد، محافظت در برابر سوء جذب، افزایش دفاع در برابر عفونت و جلوگیری از تخم مرغ شکننده در پرندگان. NEKTON-MSA پشتیبانی کننده از توسعه خوب ساختار استخوان در حیوانات جوان است.  NEKTON-MSA در آب قابل حل نیست و می تواند بدون هیچ مشکلی با مواد غذایی نرم و یا خوراک پرنده مخلوط می شوند.

اطلاعات بیشتر

توصیه تغذیه

برای خزندگان: 0.25 گرم NEKTON-MSA  به ازای هر کیلوگرم از وزن بدن در روز، و یا به ترتیب 1.5 گرم یک بار در هفته. 

برای پرندگان: 1 گرم NEKTON-MSA به ازای هر کیلوگرم از وزن بدن در روز، مخلوط با مواد غذایی نرم و یا با خوراک پرنده بسته به نوع خوراک.

در آب قابل حل نیست، قاشق اندازه گیری NEKTON در داخل قوطی 1.5 گرم است.

عناصر

با 2 اسیدهای آمینه
ترکیب: فسفات دی کلسیم، اسید سیلیسیک
ترکیبات تحلیلی:
CA 23.7٪، 17.4٪ P
مواد افزودنی غذایی به ازای هر کیلوگرم:

10.000 I.U. ویتامین D3، 3،000 میلی گرم آهن (آهن-II-سولفات)، 1،255 میلی گرم روی (سولفات روی)، 1،255 میلی گرم منگنز (اکسید منگنز)، 250 میلی گرم (مس-II-سولفات)، 100 میلی گرم ید (یدید کلسیم)، 40 میلی گرم کبالت (کبالت-II-سولفات)

قیمت:


nekton-bio

NektonBio

ترکیبی از ویتامین سازنده پر برای همه پرندگان
نکتون بیو

حاوی ویتامین های ضروری، اسیدهای آمینه، مواد معدنی، عناصر کمیاب و 200،000 میکروگرم بیوتین در کیلوگرم است. نکتون بیف و براق برای پرندگان به ارمغان می آورد . یک رژیم غذایی روزانه باید ویتامین کافی، مواد معدنی و عناصر کمیاب برای سوخت و ساز بدن همراه داشته باشد. اکثر تلفات حیوانات که در طول دوره پرریزی رخ می دهد بر روی یک فقدان یا مصرف پروتئین نامتعادل و یا تامین نامناسب ویتامین و مواد معدنی است. با توجه به ترکیب نکتون بیو نسبت مطلوبی  از اسیدهای آمینه با توجه به تغذیه گیاهی پرندگان در نظر گرفته شده است .

 NEKTON bio محلول در آب سرد است و می تواند به راحتی از طریق آب آشامیدنی و یا خوراک نرم اداره می شود.

اطلاعات بیشتر
توسعه پرهای جوجه ها در دوران پرریزی فرآیندی بسیار پیچیده است و با استرس بالا به خصوص در کل بدن حیوان در ارتباط است.

شیوه مصرف

1 گرم ( قاشق اندازه گیری ) از   NEKTONbio  در  250ml آب آشامیدنی  یا 100 گرم خوراک نرم .

عناصر
با 18 اسید آمینه

ترکیب:

دکستروز، اسید سیلیسیک، کربنات کلسیم

مواد افزودنی غذایی به ازای هر کیلوگرم:

6600000 واحد ویتامین A، 10،000 IU ویتامین D3، 20،160 میلی گرم ویتامین E، 670 میلی گرم ویتامین B1 (هیدروکلراید تیامین)، 1،680 میلی گرم ویتامین B2 (ریبوفلاوین) 3،330 میلی گرم اسید پانتوتنیک (پانتوتنات کلسیم-D)، 10،000 میلی گرم نیکوتین ، 670 میلی گرم ویتامین B6 (هیدروکلراید پیریدوکسین)، 225 میلی گرم اسید فولیک، 2000 میکروگرم ویتامین B12، 16،670 میلی گرم ویتامین C (L (+) - اسید اسکوربیک)، 1،360 میلی گرم ویتامین K3 (بیسولفیت menadione سدیم)، 200،000 میکروگرم بیوتین، 3000 میلی گرم آهن (آهن (II) سولفات)، 1،220 میلی گرم روی (سولفات روی)، 1،250 میلی گرم منگنز (اکسید منگنز)، 250 مس میلی گرم (مس (II) سولفات)، 100 میلی گرم ید (یدید کلسیم)، 40 میلی گرم کبالت (کبالت کربنات).

قیمت:


 

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top