1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

ایده های شما را به بالاترین قیمت خریداریم

پرنده فروشی طوطی سانان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیشنهاد همکاری و تبادل ایده

بازدیدکنندگان محترم دنیای منقارکج ها درود

شما می توانید با مطرح کردن یک ایده خوب و تازه در رابطه با این مرکز به ما کمک کنید ما برای پیشرفت به همفکری با افراد باهوش و حتی کم استعداد نیازمندیم. 

و در این راستا ایده های شما عزیزان را خریداریم ! در صورتی که ایده شما مورد قبول واقع شود با حفظ شرافت امانت

(حق کپی رایت) با پرداخت مبلغی رضایت شما را جلب و آنرا اجرا خواهیم کرد.

این ایده ها می توانند در هر موردی باشند بطورمثال از ساخت یا واردات لوازمی خاص و کارامد تا پرورش یا ایجاد شعبه و انجام تغییر و تحول در فروشگاه یا حتی انجام آگهی در شبکه های ماهواره ای یا ....

معما پس از حل شدن ساده به نظر میاد ما اون چیزی مد نظرمان است که به فکر کمتر کسی می رسد 

حتی در ظاهر مسخره ترین ایده را هم نباید نادیده گرفت


 تا به اینجا دو دیدگاه و پیشنهاد از همه ایده های دیگر برتر بوده اند

1- مجله پرندگان زینتی که در ایران وجود ندارد اما در اکثر کشورهای غربی وجود دارد  راه انادازی این مجله را البته قبلا بررسی کرده بودیم اما از خانم شهرزاد عزیز که پیشنهاد دادند ممنونیم اما به علت وقت گیر بودن و نداشتن اطلاعات کافی از مراحل تاسیس این ماه نامه و پخش آن که البته با کمی پیگیری می توان به نتیجه رسید اما درکل نظر خوبی روی این ندارم چون اولا اینترنت دقیقا همان کار را انجام می دهد و در دسترس تر هم هست و باعث آلایندگی محیط زیست مثل مصرف کاغذ و... هم نمی شود.

2- اما پیشنهاد دومی که بیشتر نظرم را به خوب جلب کرد پیشنهاد دوستی با شماره 0917 بود احتمالا از جنوب یا شیراز هستند پیشنهاد داده اند مثل فروشگاه های حیوانات خانگی در خارج  و پرورشگاه های معتبر اروپایی طوطی های پرورشی را در اتاق های بزرگ آزادانه بدون قفس رها کنیم تا مشتری اونها رو در اون وضعیت ببینه و انتخاب کنه انواع طوطی های کوچک و بزرگ ... این مورد نیز قبلا در موردش تحقیق کرده بودیم اما هرگز آنرا عملی نکردیم احتمال زیاد هست که با یاداوری دوباره این دوست برای بهار نو یک یا دو اتاق 40 متری از فروشگاه منقارکج ها را برای این منظور فعال کنیم که در این صورت قبلا بابت ایده این دوست که شماره شان ذخیره شد هدیه ای نقدی یا انتخابی پرداخت می گردد.

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top