1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

بابت حرفهای پوچ و بی پایه و اساس عده ای متاسفم

حرف مفت و اشتباه مدیر یک سایت

 

 

 

 

 

بابت حرفهای پوچ و بی پایه و اساس عده ای متاسفم

الان دیدم در یک تالار گفتمان شخصی عنوان کرده کف دریای سیاه برای طوطیش از فروشگاه منقارکج ها خریداری کرده و مدیر اون انجمن که خیلی هم ادعا دارد و همیشه فکر می کنه در مقابل یک حرف یا سوال باید حرررفی بزند تا سایرین فکر نکنند او حرف زدن بلد نیست پاسخ داده : شما بدترین رنگ کف دریا را خریده اید همه رنگ سنگ های معدنی خوب است غیر از سیاه !! 

اون کاربر هم در پاسخ گفته به امید شایگان اطمینان کردم و او برایم فرستاده و از ما دلخور شده با پاسخی که از مدیر پر ادعای اون انجمن گرفته دچار اشتباه شده

حرف پوچ و مفت مدیر یک سایت

 

 

 

 

 

حال من یک سوال از مدیر آن فروم دارم باید به من پاسخ بدهند میشه بفرمایید چه تفاوتی بین سنگ معدنی سیاه با سفید یا نارنجی و صورتی هست که یک نفر را نسبت به ما بیخودی بدبین می کنید؟ مطمئنا جوابی نخواهند داشت چون عادت دارند که همیشه حرف های بی پایه و اساس در سایتشان برای یک عده انسان خوشباور بنویسند.

 

سنگ معدنی لاوا مینرال

مطابق با مستنداتی که در دنیای اینترنت موجود است این نوع سنگ معدنی با نام

Lava mineral block پر خاصیت تر و از پر طرفدار ترین بین نگهداران طوطی ها در دنیاست !! حالا این اقا از کجا و چطور به خودشان اجازه می دهند چنین دیدگاه هایی را مطرح کنند. انها یک پیشفرض از مسائل در ذهن کوچک خود دارند مثلا فکر می کنند حتما باید سنگ معدنی مثل کف دریا یک قطعه سفید کوچک مکعبی باشد که به قفس وصل شود بدون تحقیق حرفهایی بیان می کنند که مشخص می کند اگاهی درستی از مسائل روز این حرفه ندارند. درست درحالی که سنگ معدنی سیاه مقادیر بیشتری ویتامین ها و مواد لازم را در خود دارد و حتی از نظر قیمتی در همه نقاط دنیا گران قیمت تر است اما ایشان بدلیل نداشتن شناخت و اگاهی از آن انرا نامناسب می نامند.

من از همه بیشتر دلم برای افراد دور و بر ایشان می سوزد که ایشان را مرجعی برای سوال و جواب های خود می دانند

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top