1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

اخطار جدی این مرکز به همکاران متخلف

بیانیه رسمی سایت منقارکج ها

گاها پیغام هایی دریافت می کنم که در فلان شهر یک پرنده فروشی بانام منقارکج ها اغاز به کار کرده ! یا در فلان شهر یک پرنده فروشی نام منقارکج ها را روی تابلوی خود درج و خود را نماینده ما معرفی کرده !

چند روزی است که خبردار شده ام شخصی در بازارپرندگان تهران هم از نام منقارکج ها استفاده کرده و واحد پرنده فروشی خود را منقارکج ها نامگذاری کرده

تنها یک اخطار به این افراد می دهیم:

اگر قصد رشد و پیشرفت در این کار را دارید از نام منقارکج ها استفاده نکنید زیرا این نام رسما برای ما ثبت شده و

بدون تعارف اگر پرنده فروشی شما حالتی قوی در این شغل بخود بگیرد یا تهدیدی برای اعتبارمان باشید خیلی سریع تابلوی شما را پایین خواهم کشید در هر کجای کشور که باشید تفاوت نخواهد داشت.

البته تابحال همه گزارش ها مبنی بر این بوده اند که این پرنده فروشی های منقارکج های جعلی بسیار مبتدیانه و غیر قابل اهمیت هستند و من نیز تحریک نشده ام تا اقدامی انجام دهم اما اگر احساس کنیم این افراد سعی در خراب کردن اعتبار ما دارند یا اشخاصی را فریب داده اند با ارائه مستندات اداری در کمترین زمان ممکن نسبت به حق و حقوق پایمال شده مان اقدام می کنیم.

سعی در برقراری تماس با شخص جدیدی هستم که در بازارپرندگان فروشگاه جعلی منقارکجها را تاسیس کرده اگر شخصیتی نامناسب و رفتاری غیر دوستانه نشان دهد یا وجودش را مضر برای خود بدانیم مراحل قانونی را پیش خواهیم گرفت.

یاعلی

عزیزان مدت 3 ماه است که دیگر فروشگاه منقارکج ها هیچ شعبه و نمایندگی در کشور ندارد

توضیحات دقیق تر :

نام دنیای منقارکج ها با پرداخت هزینه های مالی و گذاشتن وقت بجهت انجام مراحل اداری بنام امید شایگان در ایران ثبت شده.

و اگر قصد دارید از نام منقار کج حتی در بخشی از نام فروشگاه تان استفاده کنید پیشنهاد می کنم قوانین ثبت علامت را مطالعه کنید.

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top