1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

معرفی اسپری دستساز آلوورا برای شادابی طوطی

آلوورا برای طوطی حمام کاسکو با الوورا

آموزش استفاده از گیاه آلوورا جهت شاداب نگاه داشتن طوطی سانان و پرندگان زینتی

افراد زیادی علاقه به شستشوی طوطی خود دارند و حتی از شامپوبچه استفاده می کنند که حتما می دانید عوارض زیادی برای پرنده بدنبال خواهد داشت مثلا غده چربی و پوستش خشک و ملتهب خواهد شد در طولانی مدت و مشکلاتی جبران نشدنی بهمراه خواهد داشت

شامپویی برای طوطی سانان و کاسکوها وجود ندارد یا اگر هست فقط جنبه تجاری دارد و حتی پوست و پروبال پرنده را نابود کرده و بیشتر زیان آور است تا مفید اما می خواهیم شمارا با محلولی دست ساز آشنا کنیم که فواید بسیار زیادی برای طوطی سانان و پرندگان خانگی دارد.

گیاه تازه آلوورا را تهیه کنید و آب آنرا بگیرید و از صافی رد کنید سپس به ازاء هر یک لیوان آب آلوورا 3 لیوان آب بریزید و به مقدار کافی از فاصله 20 سانتی متری به پرنده اسپری کنید. پس از این کار لازم نیست پرنده را شستشو کنید چون مقدار آلوورایی که استفاده کرده ایم زیاد نیست. 

نکات مهم:

باقیمانده اسپری را در یخچال نگهداری کنید تا خاصیتش از بین نرود.

بهتر است هیچ گاه طوطی را داخل حمام نبرید به قصد شستشو خطر سرماخوردگی و همچنین از بین رفتن کیفیت پرها بخاطر شستشوی زیاد همیشه وجود دارند.

گیاه آلوورا صدها خواص مختلف و مفید برای پوست و پر پرندگان دارد که موجب شادابی وضعیت ظاهری پروبال و عملکرد بهتر غده چربی در طوطی سانان می شود.

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top