1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

اطلاعیه مهم خرید جوجه کاسکوهای 45 روزه پرورشی ایرانی

اخطار - هشدار - توجه:

اگر آگهی فروش جوجه کاسکو 45 روزه دیدید 

یا اگر شخصی مدعی شد از کاسکو جوجه می گیره و به شما در سن 50 روزگی یا 45 روزگی تحویل میده 

این احتمال را در نظر بگیرید که این شخص ممکن است بیعانه از شما بگیرد و مدتی بعد با وارد کردن جوجه های پاکستانی و تعویض حلقه پا انرا بجای جوجه داخلی به شما قالب کند.

متاسفانه قبلا یکبار خودم نیز گول خوردم و اوج وقاهت این شخص انجا بود که وقتی تماس گرفتم و پرسیدم چرا اینها حلقه تو پاشون نیست درجواب گفت : حتما تو تاکسی وقتی داشتم می فرستادم حلقه ها ازپاشون در اومده افتاده !

درحالی که حلقه های پاکستانی را از پای آنها درآورده بود و فرصت ساخت حلقه جدید نداشته

یکی از نشانه های پاکستانی بودن جوجه ها این است که شخص مدعی آنها در سن بسیار کم بشما واگذار می کند یعنی حدودان 45 یا 50 روزه زیرا این جوجه ها معمولا بیشتر از این عمر نمی کنند ! نهایتا دو تا سه ماهه می شوند و ناگهان ضعیف و تلف می شوند بعد که شما معترض شوید او ادعا می کند حتما جایگاه نگهداری یا نحوه غذا دادن شما اشکال داشته ! درحالی که جوجه ای که واقعا داخلی باشد تلفاتش تقریبا غیرممکن است 

یک مثال برای شما می زنم:

شما 10 تا جوجه شاه طوطی پاکستانی بخر فقط 5 تای آنها زنده می مانند (اگر در بهترین حالت خوش بینانه نگاه کنیم چون معمولا 3 تا واقعا زنده می ماند حتی در بسیاری مواقع همگی تلف می شوند اصلا هم مربوط به شرایط نگهداری ندارد مقصر شما نیستید ایراد از جوجه های ضعیف پرورش انبوه وارداتی است که همه ساله این روزهای گرم آنها را به تازه کارها بجای جوجه داخلی قالب می کنند)

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top