1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

به دنبال کسب و کار هم اکنون روی آنتن شبکه پنج

be-donbale-kasbokar-shabake-tehran-5

به دنبال کسب و کار هم اکنون روی آنتن شبکه پنج 

پنج شنبه ها ساعت 4 و تکرار آن شنبه ساعت 1

«به دنبال کسب و کار» اولین مستند نمایشی مربوط به دنیای کار و کار آفرینی است که با کارگردانی و تهیه کنندگی فرید ملک محمد  به مدت چهل و پنج دقیقه روی آنتن شبکه پنج سیما .
این برنامه تلاش میکند که به شکل جزء به جزء و بسیار تحلیلگرانه به دنبال کسب وکارهایى برود که اغلب مردم به خصوص جوانان  در این دوره از آن دور هستند و به آن بها نمیدهند درصورتی که این مشاغل بسیار سودآور است، از پرورش شتر مرغ  در یک فضاى کوچک گرفته تا پرورش قناری، اسب و ماهی که ماهیانه بیش از چهل میلیون تومان درآمد زایی دارند. علاوه بر این «به دنبال کسب و کار» از صفر تا صد راه اندازی حرفه­ های مختلف را به مخاطبان آموزش می­دهد. 
در این برنامه اطلاعات در فضایی کاملا صمیمی به مخاطب داده می­شود و برای این کار از متخصصین فن بیان و ارتباطات کمک گرفته شده است. 
کارشناسان تلویزیون پیش بینی می­کنند اگر مخاطبان این برنامه را برای راه اندازی کسب و کار جدید دنبال کنند می­توانند به میزان ۹۵ درصد از دنیای کار آگاهی پیدا کرده و با خیال راحت  دست به کسب و کارمورد علاقه ­شان بزنند.
 
مجری: آقای امیر جولائی
 
menghar-kajha-omid-shayegan
 
در مورد این برنامه باید بدانید که:
 
فروشگاه منقارکج ها (مرکز تحقیقات طوطی سانان) هم یکی از قسمت های این برنامه است . و جالب است بدانید که مستند مربوط به ما تنها برنامه ای است که 50 دقیقه خواهد بود درحالی که سایر قسمت هایی که در به دنبال کسب و کار هر هفته مشاهده خواهید کرد 45 دقیقه ای می باشند.
نکته جالب دیگر اینکه هم مجری و هم کارگردان پس از اتمام فیلمبرداری ها و آشنایی کامل آنقدر شیفته پرندگان ما شدند که آقای کارگردان یک جوجه آمازون پیشانی آبی و مجری یک جفت شاه طوطی خریداری کردند.
 
باز هم تشکر خیلی ویژه دارم از مشتریان که  دوستان خوبم هستند و در آن مقطع طوطی های خاص خود را که قبلا ازما خریداری کرده بودند به فروشگاه آوردند تا نمایش بهتری مقابل دوربین داشته باشیم.

 

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top