1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

فیلم لحظه تلف شدن جوجه کاسکو

جهت دریافت و مشاهده این فیلم اینجا کیلیک کنید.

همیشه مردم با اشتیاق فیلم های طوطی هایی که شیرینکاری می کنند یا حرف می زنند را می بینند. اما اینبار قرار است پشت صحنه ای دردناک از آنچه بر سر این پرندگان در اسارت می آید را ببینیم این اتفاق و موارد مشابه فراوان رخ می دهد. اما آنهایی که ازین راه کسب درامد می کنند هرگز پیرامون این مسائل حرفی نمی زنند آنها مایلند خریداران فقط زیبایی های گول زننده را شاهد باشند بعنوان مثال کنار یک پرنده فروش نشسته بودم که جوجه طوطی را نیمه جان داخل سطل آشغال انداخت به این خاطر که اگر مشتری آنرا میان سایرین میدید از خرید منصرف می شد ! شاید هم حق دارد اما من حقایق را پنهان نمی کنم - شما خریدار گرامی باید بدانی در قبال یک پرنده که در خانه نگهداری می کنی حد اقل یک یا دو پرنده جان خود را از دست داده اند تا یکی سلامت به دست شما برسد

علت مرگ این جوجه طوطی خاکستری مسمومیت دارویی و استفاده نادرست آنتی بیوتیک بوده است. وقتی به مرکز تحقیقات طوطیسانان رسید هیچ امیدی نداشتیم و کاری از دستمان بر نیامد جز اینکه ساعتها صبر کنیم تا پرنده بمیرد. خون از منقار و سوراخ های بینی اش بیرون می زد.

بدتراز همه اینکه در چنین مواقعی پرنده نمی میرد بلکه زجرکش می شود زیرا ارگان های حیاتی مانند کبد ریه و پیشمعده کاملا تخریب شده اما پرنده همچنان هشیار است و چون به حالت ناهشیاری یا کما نمی رود مرگ بسیار سختی را نیز تجربه می کند. بعنوان مثال مانند انسانی که قرص برنج خورده باشد.


 

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top