1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

قفس مدل 1033 ایرانی عامل بزرگ مسمومیت کاسکوها

قفس مدل 1033 ایرانی عامل بزرگ مسمومیت کاسکوها

ممکن نیست شما کاسکو داخل قفس مدل 1033 تقلبی قرار دهید و این پرنده در کمتر از یک سال درگیر مسمومیت با فلزات سنگین نشود.

تحت هیچ شرایط قفس مدل 1033 ایرانی جهت نگهداری از کاسکو نخرید.

متاسفانه صدای ما به گوش اون افرادی که اهل تحقیق نیسند نمی رسد آنها که به پرنده فروشی های معمولی یا بازار پرندگان مراجعه می کنند و آگاهی کامل ندارند و توانایی تشخیص جنس خوب از بد راهم ندارند. 

 چگونه قفس مدل 1033اصلی (چینی) را از تقلبی (ایرانی)  تشخصی دهیم 

متاسفانه دو سه نوع ایرانی از این قفس کپی شده  که همگی بسیار خطرناک هستند و در بازار رایج است بیشتر پرنده فروشی های کم اعتبار که دنبال سود بیشتر و مشتریهای نا آگاه که فقط دنبال ارزان تر خریدن هستند آنرا خریدو فروش می کنند.

در همه زمینه ها باید اول حامی کالای داخلی بود در این مورد نیز اگر بعنوان یک کاسب به این موضوع نگاه کنم سود فروش قفس داخلی بسیار بیشتر است اما آیا این کافیست تا ما با خریدوفروش این کالا هربار جنایتی رقم بزنیم؟

قیمت خرید قفس مدل 1033 ایرانی 60 هزار تومان و فروش آن 130 هزار تومان می باشد درحالی که مدل وارداتی اصلی خریدش 130 و فروشش 160 تا 170 می باشد.

اما از بعضی چیزها نمی شود چشم پوشی کرد واقعا همه چیز پول نیست و من آنقدر پست و کثیف نیستم که یک کاسکو را داخل این قفس قرار بدهم وقتی علمش را دارم و دیده ام که چه بلایی برسر این حیوان می آید بخاطر اینکه من مقدار بیشتری سود کنم.

مسمومیت با فلزات سنگین مانند سرب - روی - آهن و... که در ساخت قفس مدل 1033 ایرانی استفاده شده به به اسم قفس استیل بفروش می رسد پرنده را نابود می کند.

چگونه متوجه تقلبی بودن یا نبودن این قفس شویم؟

تا ساعتی دیگر با عکس این موضوع آموزش داده خواهد شد

و اینکه جنس قفس چینی کاملا براق است درحالی که نوع ایرانی وقتی انگشت روی بدنه اش بکشید متوجه خشکی جنس خواهید شد . همچنین بخش زیرین قفس یعنی کشو و قاب ایرانی از جنس پلاستیک خشک است اما نوع چینی بسیار متفاوت است.

و معمولا قفس 1033 ایرانی بخش پلاستیکی اش آبی رنگ است


 

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top