1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

کاسکو سخنگو جثه کشیده پررو سخنگو

امروز یک کاسکوی خیلی جوان استثنائی به فروشگاه اضافه شد 

پس از اطمینان از قدرت تقلیدصدای او و تایید سلامت و سایر ویژگی ها مثل تن صدای خوب و نداشتن سروصدای اضافی و نزدن حرف های نامناسب امروز اماده واگذاری شد.

تعداد کلمات بیش از 60 کلام

قیمت این پرنده بسیار زیبا که عکسش بزودی اینجا بارگزاری می شود: 3200000 تومان می باشد

صاحبین این پرنده زن و شوهر جوانی بودند که به قصد زندگی قرار است به انگلیس سفر کنند.

و من نمی دانم چرا برخی یه طور به خصوصی و با خشم سعی دارند مملکت را ترک کنند؟! یاد زن و شوهر دیگری افتادم که عازم آمریکا بودند و با فیس و افاده وقتی کاسکوی تیمنه خود را به من فروختند گفتند حیف که میریم Emrica  و من گفتم عزیز منظورت آمریکاس؟ چون خود آمریکایی ها هم American تلفظ می کنن نه Emerican ?!

خلاصه هنوز نرفته لحجه گرفته بودن که حالشونو گرفتم 

به راستی چرا بعضی از هموطنان کشور را با خشم به مقصد اروپا یا آمریکا ترک می کنند؟ احتمالا اینطور باخود اندیشیده اند که آنجا ریده اند برایشان ؟

درحالی که اونجا میرن و فقط بی احترامی می بینند آنها به عقیده من زندگی خوش و خرم اینجا در کشور ثروتمند خود را با زندگی در سرزمین هایی که فقط ظاهرا رنگارنگ ترند مبادله می کنند و درگیر زندگی می شوند که هم برای خود و هم برای سایر ایرانیان توهین و سرشکستگی بهراه دارد. معمولا آنها شبیه "بیژن ابراهیمی" زندگی پر از رنج و توهین اما در فرنگ را انتخاب می کنند!

درحالی که اگر از انها بپرسی به چه پشتوانه ای راهی آنجا می شوی و چه تخصصی در چه زمینه ای داری پاسخ هایی مبهم می دهند بطور مثال می گویند آنجا فامیل داریم ((درحالی که فامیلشون با چرخ دستی بستنی فروشی می کند ! )) و همانطور که در برنامه منوتو بفرمایید شام احتمالا مشاهده کرده اید اکثریت آنها درخانه هایی بسیار کوچک با کمترین امکانات در حومه شهرها زندگی می کردند مثلا کاشی های آشپرخانه هایشان راکه می بینید یاد توالت های خانه های 50 سال پیش خودمان می افتید.

اینجا همه چیز عالیست ما فقط به مراسم های شادی و جشن های عمومی با آزادی بیشتر برای جوانان احتیاج داریم این تنها چیزیست که مردم سرزمینمان کم دارند. شادی و خوشحالی های گروهی بار خود را از اینجا بسته اند.

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top