1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

فروش جوجه طوطی سنگالی

جوجه طوطی سنگالی به فروشگاه اضافه شد 

این جوجه اهی و سخنگو با سن 8 ماه 

قیمت: 1800000 تومان


پرندگان نوع تكامل یافته خزندگان فلس داری هستند كه در حدود 180 میلیون سال پیش می زیستند . پرندگان به گروه های: 1- گنجشك سانان 2- داركوبان 3- طوطیان - پرندگان شكاری 5- اردكیان و دراز پایان تقسیم می شوند.

پرندگان استوایی دارای رنگهای روشنی هستند . بعضی پرندگان رنگهای گوناگونی دارند و بعضی دیگر قادر به پرواز نیستند .مثل:شتر مرغ و پنگوئن. بیشتر پرندگان وحشی هستند. اما بعضی دیگر مثل مرغ ، قناری و ... اهلی و قابل پرورش هستند . پرندگان زیبا را كشته و كمی تر می كنند یعنی مواد داخل بدن آنها را درآورده پوست آنها را خشك كرده و در موزه ها نگهداری می كنند.

تخمها:پرندگان تخم گذار هستند و برای رشد نوزادان خود تلاش زیادی می كنند برخی از آنها همچون فاخته تخمهای خود را در لانه پرندگان دیگر می گذارند تا پرورش یابند .برخی از پرندگان به خاطر تخم و گوشتشان در مزارع نگهداری میشوند. بعضی از مردم تخم پرنده ای از جمله كبوتر را باعث باز شدن زبان انسان و بر طرف كردن گرفتگی صدا می دانند.

پرها : پرها به صورت لایه های روی هم روی پوست قرار گرفته اند درست مثل تخمهایی كه روی بام منازل پوشاند ه می شود. دو نوع پر در پرندگان به چشم میخورد: پرهای نرم و سبك و لطیف كه به عنوان پرهای زیرین شناخته می شوند و پرهای بزرگتر و سخت تر مثل پرهای دم كه برای پرواز مورد استفاده قرار می گیرد نقش پرها تنها محافظت حیوان از سرما نیست عملكرد اصلی آنها اندازة بدن است عملكرد دیگر پرها ایجاد شكلی نرم و لطیف است كه مقاومت هوارا در هم میشكند دربدن پرندگان ستون فقرات با پر پوشانده شده است .

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top