1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

انتظار کشیدن طوطی ها

شاید انتظار یکی از سخت ترین مراحل زندگی برای هر موجود زنده ای باشد. همه از انتظار بیزارند حتی انها که زیبا و قوی بنظر می رسند همگی انتظار می کشند و از انتظار متنفرند.

انسان ها تنها موجوداتی هستند که سعی می کنند از انتظار سایر موجودات هم لذت ببرند

قناری مست امیدوارانه می خواند - خروس لاری مقتدرانه می جنگد - طرقه از بابت امپول هورمون تستوسترونی که دریافت کرده بی امان اواز می خواند تا دوهفته بعد که در دستان مشتری فریب خورده از شدت مستی بمیرد.

بسیاری طوطی های تنها هم در قفس خود انتظار می کشند

اما در چشمان برخی طوطیان افسردگی را می توان دید که متوجه انتظار بیهوده پشت میله ها شده اند سپس پرهای خودرا نامرطب و پریشان می کنند

دو دفعه تا حالا شده که از نگاه حیوان به خودم خجالت بکشم یک کاکادو بود که ظاهرا غذا می خورد و سلامت بود اما سروحال نبود فروختمش به همکارم ۱ ماه بعد رفتم و از اون بالا سرشو کج کرد و با یک چشم سرد و بیحال نگاهم کرد حتما منو شناخته بود چون طوطی ها فقط در مواقع خاص اینطوری با دقت نگاه می کنند. انهم در مکانی که روزانه افراد زیادی رفت و امد دارند غیر طبیعی بود که منو اونطوری نگاه کنه.

مورد بعد یک ارای قرمز بال سبز بالغ بود که با سروصدای زیاد خود اواز های غمگینی می خواند و بخاطر افسردگی قدرت بدنی و روحیه اش را از دست داد همیشه غم عجیبی تو چشماش بود بسختی تلاش کردم تا دوباره روحیه گرفت ...

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top