1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

رام کردن و اهلی کردن طوطی به چه قیمتی؟

برخی از پرنده فروش ها یا فروشندگان دست فروش و دوره گرد نا معتبر  ادعا می کنند حیوانات رو در مدت زمانی کم رام می کنند شما هیچگاه نباید حیوانی خصوصا طوطی و کاسکو را به انها بسپارید تا برایتان رام کنند یا حیوانی که رام کرده اند را نباید از انها خریداری کنید زیرا:

هنگامی که یک سنجاب (البته سنجاب که اصلا حیوان خانگی نیست و افرادی که انرا خریدو فروش می کنند نادان هستند) اونا به سنجاب هم قلاده می بندند.

یا طوطی یاهر حیوان دیگری تحت فشار قرار بگیرد  و به زور رام و اهلی شود دچار نوعی بیماری روحی روانی می گردد.

حیوان میبایست با گذشت زمان به صاحب خود خو بگیرد و اطمینان کند اما وقتی آن افراد با زور حیوان را مجبور می کنند که یاد بگیرد که نباید گاز بگیرد !! حیوان پس ازگذران شرایط بسیار سخت متوجه می شود که هربار که گاز بگیرد یک بلا سرش می آید و گاز گرفتن فایده ای ندارد! بدین ترتیب دچار نوعی حالت روانی نامناسب شده و بابت شکنجه های سختی که از طرف شخص شده تا آخر عمر مرض ترس از انسان را با خود خواهد داشت به همین جهت به ناچار رام شده اما حیوانی که به زور رام شده به هیچ دردی نخواهد خورد تا اخر عمر استرسی است. همیشه شما می توانی اونو توی دستت بگیری اما اون هیچ گاه اقدام به دوستی با شما نمی کنه یعنی هیچ گاه خودش نزد شما نخواهد امد. و حتی احتمالا دوباره به خوی وحشی خود پس از مدتی بازگشته و هرگز لذتی از وجودش نخواهید برد.

این گونه افراد اینطور حیوانات را برای مشتری های ساده و آماتور تربیت می کنند و گولشان می زنند

مراحل رام کردن انها توسط این افراد پول پرست به این طریق است که طوطی را سخت شکنجه می دهند یعنی دستکش دست کرده و هر بار که حیوان گاز بگیرد با آتش فندک زیر نوک طوطی می گیرند.

طوطی که به خواست خود رام نشده باشد ممکن نیست قدرت تقلید صدایش را  بکار برده و تلاشی برای برقراری ارتباط بتا شما و اطرافیان بکند.

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top