1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer
 • اطلاعات - آموزش - مشاوره
 • فروش انواع طوطی های خاص
 • در بهترین شرایط سن و سلامت
 • پرنده فروشی تخصصی طوطی سانان دنیای منقارکج ها
 • مکمل ها و غذاهای آماده تقویتی و تشویقی از برترین برندها
 • بزرگترین مرکز پخش انواع قفس های وارداتی برای طوطی ها
 • انواع لوازم جانبی - تجهیزات قفس و محصولات آموزشی
 • متنوع ترین مجموعه اسباب بازی های وارداتی معتبر برای طو
 • داروها و ساپلمنت های ضروری بهترین اکسپایر
اطلاعات - آموزش - مشاوره

اطلاعات - آموزش - مشاوره

فروش انواع طوطی های خاص

فروش انواع طوطی های خاص

در بهترین شرایط سن و سلامت

در بهترین شرایط سن و سلامت

پرنده فروشی تخصصی طوطی سانان دنیای منقارکج ها

پرنده فروشی تخصصی طوطی سانان دنیای منقارکج ها

مکمل ها و غذاهای آماده تقویتی و تشویقی از برترین برندها

مکمل ها و غذاهای آماده تقویتی و تشویقی از برترین برندها

بزرگترین مرکز پخش انواع قفس های وارداتی برای طوطی ها

بزرگترین مرکز پخش انواع قفس های وارداتی برای طوطی ها

انواع لوازم جانبی - تجهیزات قفس و محصولات آموزشی

انواع لوازم جانبی - تجهیزات قفس و محصولات آموزشی

متنوع ترین مجموعه اسباب بازی های وارداتی معتبر برای طوطی سانان

متنوع ترین مجموعه اسباب بازی های وارداتی معتبر برای طوطی سانان

داروها و ساپلمنت های ضروری بهترین اکسپایر

داروها و ساپلمنت های ضروری بهترین اکسپایر

طوطی کسل و مریض

کاسکوی مریض طوطی کسل طوطی بیمار نشانه بیماری در کاسکو

نشانه ها و علائم بیماری و مریضی در طوطی سانان و کاسکوها

sickish

هر طوطی اگر صاحبش وقتی را با او و برای باز کردن با او نگذارد به مرور زمان کسل خواهد شد . هر حیوانی از این کسل بودن رفتار های منفی را به دست خواهد اورد . این برای طوطی نیز صدق میکند و درواقع این حساسیت در طوطی بیشتر است .

 

طوطی ها بسیار باهوش ،بسیار فعال و بازیگوش می باشند .اگر انها مدت زمان کافی برای بازی کردن یا سرگرم کردن خودشان نداشته باشند کسل خواهند شد .


هنگامی که یک پرنده کسل بشود ، رفتارهای طبیعی مثبت انها کمتر خواهد شد . این خوب است که بدانید طوطی که کسل است ممکن است رفتارهای چون جیغ زدن یا پر و بال زدن متعدد را داشته باشد .


این رفتار منفی حتی زمانی که شما بخواهید پرنده را بلند کنید وجود خواهد داشت .برای سلامت عمومی پرنده خود باید شما از کسل شدن طوطی جلو گیری کنید .فقط چگونه این کار را میتوان کرد ؟تعداد زیادی فعالیت وجود دارد که شما میتوانید انجام دهید.

 

چگونه از بروز نشانه های کسل شدن در پرنده جلو گیری کنیم :


هنگامی که شما در خانه هستید ،مطمئن شوید که تمام زمانتان را برای طوطی صرف میکنید.این درست است که طوطی با انسان رابطه برقرار میکند و انها نیازمند گذرانده زمان بیشتری با یکدیگر هستند تا این رابطه قوی تر شود شما باید زمانی را که در اتاق خوابتان هم هستید به حساب بیاورید . طوطی ها نیازمند وقت و توجه صاحبشان می باشند .


اما این واضح است که شما نمیتوانید تمام زمانی را که در خانه به سر میبرید با پرنده به بازی کردن بپردازید . شما نیاز دارید این مراحل را انجام دهید تا از کسل شدن پرنده جلو گیری فرمایید . در این مقاله مواردی هست که شما باید انجام دهید .

 

اجازه دهید پرنده تان از قفس خود بیرون بیاید و منظره بیرون را از پنجره بسته اتاقتان تماشا کند تا کسل نشود . پرنده شما از تماشا کردن منظره بیرون لذت خواهد برد .


اگر شما میخواهید منظره بیرون برایش بهتر باشد برای پرندگان وحشی در جلوی پنجره دانه بریزید تا هنگامی که پرندگان در حال خوردن دانه می باشند طوطی لذت ببرد . پرنده شما از تماشا کردن نور و صدای پرندگانی که برای تغذیه می ایند لذت خواهد برد.


برای طوطی اسباب بازی تهیه کنید و در میان انها غذا قرار دهید . این کار شما باعث میشود تا طوطی برای به دست اوردن غذای داخل اسباب بازی ساعت ها تلاش کند و سرگرم شود .این نوع اسباب بازی ها ممکن است پرنده شما را برای مدت طولانی سرگرم نگه دارد .

 

مطمئن شوید اسباب بازی را که برای اینکار انتخاب کردید مختص پنهان کردن غذای پرنده در ان است .انتخاب کردن اسباب بازی های مختلف که برای اینکار ساخته نشدند ممکن است به طوطی شما ضربه بزند .

 

مطمئن شوید که قفس طوطی شما پر از اسباب بازی های مناسب و سرگرم کننده می باشد . دنبال اسباب بازی هایی باشید که فقط برای طوطی شما طراحی شده است چون این اسباب بازی ها ایمن تر خواهند بود . مطمئن شوید قفس طوطی را از هر چه اسباب بازی خطرناک و غیر بهداشتی است خالی کرده اید .


قفس خالی برای طوطی بسیار خسته کننده خواهد بود پس قفس نباید به هیچ وجه خالی از اسباب بازی باشد .طوطی ها ذاتا فعال می باشند .این به این معناست که انها نیازمند چیزی هستند که این نیازشان را رفع کند . شما باید مطمئن شوید هنگامی که در خانه یا بیرون هستید طوطی شما کسل نیست !

 

فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top