1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer
 • اطلاعات - آموزش - مشاوره
 • فروش انواع طوطی های خاص
 • در بهترین شرایط سن و سلامت
 • پرنده فروشی تخصصی طوطی سانان دنیای منقارکج ها
 • مکمل ها و غذاهای آماده تقویتی و تشویقی از برترین برندها
 • بزرگترین مرکز پخش انواع قفس های وارداتی برای طوطی ها
 • انواع لوازم جانبی - تجهیزات قفس و محصولات آموزشی
 • متنوع ترین مجموعه اسباب بازی های وارداتی معتبر برای طو
 • داروها و ساپلمنت های ضروری بهترین اکسپایر
اطلاعات - آموزش - مشاوره

اطلاعات - آموزش - مشاوره

فروش انواع طوطی های خاص

فروش انواع طوطی های خاص

در بهترین شرایط سن و سلامت

در بهترین شرایط سن و سلامت

پرنده فروشی تخصصی طوطی سانان دنیای منقارکج ها

پرنده فروشی تخصصی طوطی سانان دنیای منقارکج ها

مکمل ها و غذاهای آماده تقویتی و تشویقی از برترین برندها

مکمل ها و غذاهای آماده تقویتی و تشویقی از برترین برندها

بزرگترین مرکز پخش انواع قفس های وارداتی برای طوطی ها

بزرگترین مرکز پخش انواع قفس های وارداتی برای طوطی ها

انواع لوازم جانبی - تجهیزات قفس و محصولات آموزشی

انواع لوازم جانبی - تجهیزات قفس و محصولات آموزشی

متنوع ترین مجموعه اسباب بازی های وارداتی معتبر برای طوطی سانان

متنوع ترین مجموعه اسباب بازی های وارداتی معتبر برای طوطی سانان

داروها و ساپلمنت های ضروری بهترین اکسپایر

داروها و ساپلمنت های ضروری بهترین اکسپایر

مطلب جدیدی برای نمایش فعلا موجود نیست

رودخانه و برکه ماهی کوی

مطلب جدیدی برای نمایش فعلا وجود ندارد لطفا در گاهی مناسب تر سر بزنید

تصمیم گرفتم کمی وبلاگ نویسی کنم در این پست تا صفحه خالی نباشد

احتیاج به یک مسافرت دارم مدت زیادی است مسافرتی خوب نرفتم  اینبار قصد دارم به مجمع الجزایر مامازند بروم از غذاهای آنجا بخورم و آب و هوایی عوض کنم البته قبلا هم به آنجا سفر کرده بودم آسیاب های بادی زیبایی در آنجا وجود دارد تصمیم دارم ساعتی بنشینم و از روی پل به ماهی های کوی رنگارنگ موجود در برکه ها و رودها غذا بدهم و البته به نایت کلاب ها سری بزنم.


 

 آنقدر نامم بزرگ و معتبره که خودمم نمی تونم خرابش کنم ! 

خدارو شکر می کنم که نیازی به مخفی کردن هویتم در دنیای مجازی و نقش بازی کردن ندارم 

من اینم کسی که نفر اول این شغل هستش - کسی که از بس درباره طوطی ها تحقیق کرده و باهاشون زندگی کرده از اسم واژه طوطی متنفره

شوخی کردم هنوز عاشقشونم هنوز وقتی یه طوطی یه هفته تو خونه پیشم میمونه به هر دلیلی حتی اگر طوطی از نژادی کوچک باشه و برای مدت کمی مهمونم باشه بهش انس می گیرم 

همه مخلوقات زیبا هستند حتی انسان ها ! معمولا دیدید آدمهایی که از عشق و وفا به حیوانات حرف می زنند و اونهارو برتر از انسان ها می دانند آنها هم خودشان مریض هستند 

آنها دیگران را مسبب بدبختی ها و زخم هایی که در زندگی بخاطر سادگی و خریت خودشان خورده اند می دانند و حیوانات را بی آزار می دانند درحالی که اگر وارد دنیای خصوصی آنها شوید متوجه می شید همان ها از آزار حیوانات لذت می برند !! مثلا  از اینکه حیوان خانگی مثل سگ یا طوطی و حتی گربه وابسته حضور آنهاست لذت می برند و اکثر وقت ها پس از مدتی که حیوان وابسته شد آنرا بیش از حد تنها می گذارند و به او بی محلی می کنند و حتی در نهایت سرنوشتی بد برایش رقم می زنند. در همه جا هم از عشق و وفای سگ تعریف می کنند درحالی که خودشان با او ظالمانه رفتار کرده اند معمولا سگ باز ها اینطورند آنها سگی را برای عقده گشایی خریداری می کنند تا حفره هایی را در زندگی شان به وسیله آن پر کنند اما در نهایت او را یا نادرست نگهداری می کنند و یا واگذارش می کنند و اگر سگی بزرگ جثه باشد اورا در منطقه رها سازی می کنند مثلا به این جرم که ماده است و مناسب نگهبانی نیست. این افراد بازیچه ای بنام حیوان خانگی می بینند اما حیوان خانگی شان خانه و جایگاه را می بیند.

سگ بازها و طرفداران سگ در ایران قاتلان پنهانی این حیوانات هستند گاه آنها با نادانی و واقعا بدون آنکه بدانند در حق این حیوان ظلم می کنند باعث قتل آنها می شوند. 

من معتقدم دولت ما بزرگترین حامی سگ در دنیاست و در یک جمله این را به همه ثابت می کنم ! 

در کشورهای غربی و آمریکا روزانه در هر شهر تعداد غیر قابل باوری سگ بخاطر اینکه توسط خانواده ای به موسسه تحویل داده شده و دیگر قادر به نگهداری اش نبوده اند پس از مدتی که در پانسیون می مانند و صاحبی جدید پیدا نمی کنند آمپول خلاصی دریافت می کنند و کشته می شوند این را همه دنیا می دانند. اما در اینجا فقط به خاطر اینکه اینکار یکم بی کلاسانه انجام می شود مثلا در مقابل چشم مردم شهرداری آمپول می زند می گویند اینها دشمن سگ ها هستند و به آنها ظلم می کنند.

درحالی که دولت ما با طرح مقابله با نگهداری و سگ گردانی ناخود آگاه باعث می شد وضعیتی که در غرب اتفاق می افتد اینجا تکرار نشود.

سگ بازها و طرفداران سگ و کسانی که از پرورش و فروش سگ کسب درامد می کنند بزرگترین حامیان قتل عام این مخلوقات هستند و کسانی که بدون دقت کافی و بدون آگاهی کافی اقدام به خرید سگ می کنند در جایگاه بعدی قرار دارند آنها نیز با پول خود از این کشتار و ظلم حمایت می کنند

سگ یکی از بهترین حیوانات بعنوان پت خانگی در دنیا شناخته شده من در این شکی ندارم و عاشق سگ ها هستم همیشه آرزوم این بوده که یک سگ از نژاد داشهوند یا ژرمن شپرد داشته باشم تقریبا موقعیت مناسبی هم دارم اما هرگز ریسک نکردم تا مطمئن نشدم از شرایط خرید نکردم. باید تاسف خورد برای کسانی که بعنوان هدیه تولد یا ولنتاین یا... یک موجود زنده مثل سگ را بعنوان کادو انتخاب می کنند بدون آنکه آگاهی کامل داشته باشند که طرف مقابل آمادگی کامل برای نگهداری از این حیوان را دارد یاخیر.

اینها حرفهایی بود که می خواستم مقابل دوربین بزنم اما خبرنگار گفت اگر اینارو اینجا بگی یک دسته از دوست داران سگها یا آنها که کسب درامد می کنند ناراحت می شوند خلاصه آنجا آزاد نبودم اما اینجا کسی نمی تونه جلوی من و قلمم را بگیره. پرورش دهندگان سگ در همه جای دنیا فقط پول را می بینند آنها فقط به نشانه هایی نگاه می کنند که مثلا می تونه در مورد یک حیوان بعنوان اصالت تایین کننده باشه اگر موی بدن اینجوری باشد اگر گوش اونجوری باشد اگر پا خیلی کوتاه باشد اگر پوزه فلان شکلی باشد .... اینها ارزش یک موجود زنده را تعیین می کنند اگر یک توله چند خال اضافی داشت یا کشته می شود یا تا آخر عمر بد نگهداری می شود. خریدران بیمار روحی نیز به ارزش واقعی این حیوان کمتر فکر می کنند و تنها به فکر فخر فروشی بابت میزان اصالت ظاهری حیوان خود هستند.

در مجلسی از گیاه خواران و حیامیان حیوانات دعوت بودم به عنوان یک گیاه خوار و حامی حیوانات البته آنها نمی دانستند که همان روز دمبلان و خوش گوشت فت و فراوونی به بدن زده ام 

اما با افکار آنها آشنا شدم - هرچند که درحال حاظر واقعا یک وگن و وجترین هستم.

خانمی که بخاطر سالها فعالیت خستگی ناپذیر و حمایت زیاد حیوانات نشان خروس سپید را از دکتر جوالچی (دوست خوبم) و انجمن حامیان حیوانات دریافت کرده بود گفت: دوست دارم یک تفنگ شات گان یا وینچستر بردارم و مغز تک تک انسان هایی که حقوق حیوانات رو لگدمال می کنند را بترکانم ! 

البته جای خوشحالی داره و راستش خواستم بگم من موافق حرفش نیستم اما همین الان بداهه به این نتیجه رسیدم که منم همینطورم و برای همین در اون میهمانی دعوت بودم یک مشت دیوانه خون خوار جمعمان جمع بود.


فروشگاه طوطی سانان

آناتومی طوطی سانان

رفتار شناسی و روانشناسی

آموزشی ها و دانستنی ها

تغذیه طوطی سانان

پرورش جوجه طوطی و تکثیر

تشخیص سن و جنسیت طوطی

حمایت از طوطی ها

بیماری های طوطی سانان

اخبار سایت طوطی

دانلود فیلم آموزشی طوطی

طنز از دنیای طوطی

Go to Top